środa, 6 marca 2013

Problemy z dostawcami energii elektrycznej

W dzisiejszych czasach chyba niewielu z nas wyobraża sobie możliwość życia bez energii elektrycznej. Energia elektryczna stała się nieodzownym elementem codziennego funkcjonowania niemal każdej społeczności. 

Na rynku energetycznym w ciągu ostatniej dekady zaistniały dość poważne zmiany organizacyjne i prawne. Rośnie także świadomość prawna obywateli. Administratorzy, zarządcy nieruchomości a często także pojedynczy mieszkańcy i odbiorcy energii elektrycznej coraz dokładniej analizują wybór konkretnego dostawcy mediów, w oparciu o koszty z tym związane. Niestety coraz bardziej skomplikowana rzeczywistość, konkurencyjność na rynku energii sprawia, iż coraz częściej powstają wątpliwości i spory, dotyczące sposobu funkcjonowania, postępowania dystrybutorów i sprzedawców energii. 

Myślę, że warto pokusić się o krótkie zestawienie problemów, dotyczących szeroko rozumianej branży energetycznej, które na co dzień dotykają nie tylko podmiotów zawodowo zajmujących się administrowaniem czy zarządzaniem nieruchomościami, ale także poszczególnych właścicieli lokali, nieruchomości. Zapraszam do lektury na: http://www.kancelaria-kurzeja.pl/problemy-z-dostawcami-energii.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz