czwartek, 13 grudnia 2012

Na dobry początek...

Nastał zatem czas by podać sobie rękę z nieznanym mi dotąd narzędziem - blogiem. Moim założeniem i celem jest publikowanie za pomocą bloga interesujących, kontrowersyjnych, ciekawych wpisów, dotyczących szeroko rozumianej sfery prawa. Zamierzam publikować zarówno krótsze jak i nieco dłuższe uwagi i artykuły prawne, dostarczać wiadomości o różnego rodzaju tematyce prawnej. Będę starał się dzielić z czytelnikami także swoimi refleksjami na temat poszczególnych instytucji i problemów prawnych, o które pytają mnie najczęściej Klienci.

Mam nadzieję, iż działalność ta choć w niewielkiej części znajdzie uznanie u osób czytających bloga. Myślę, że za pewien sukces można by uznać odnalezienie praktycznego zastosowania zamieszczonych w przyszłości informacji w Waszym codziennym życiu, możliwość oparcia się na nich w trudnej czy zaskakującej sytuacji, czyli tak po prostu mówiąc - możliwość wykorzystania tych informacji jako pomocnych.

Wszystkie osoby w jakiś sposób zainteresowane publikowaną tematyką, pragnące wyrazić swój komentarz na temat sposobu prowadzenia bloga oraz zamieszczanych na nim treści, uprzejmie zapraszam do komentowania oraz ewentualnie kontaktu mailowego. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie na mojej stronie Internetowej: www.kancelaria-kurzeja.pl

Życzę wszystkim miłej lektury!

Pozdrawiam,

Krzysztof Kurzeja
radca prawnyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz